User Disk Quota (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Save
cy: Cadw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
cy: Mae'r ffeil yn %filesize sy'n rhagori eich dogn disg o %quota.
