User Disk Quota (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Save
da: Gem

en: User
da: Bruger

en: Roles
da: Roller

en: Warning message
da: Advarsel

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
da: Filen er på %filesize, som overskrider din kvote på %quota.

en: Default values
da: Standardværdier
