User Disk Quota (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
el: Το αρχείο είναι %filesize με το οποίο θα υπερβείτε την ποσόστωση του δίσκου σας του %quota.

en: Default values
el: Προκαθορισμένες τιμές
