User Disk Quota (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Save
et: Salvesta

en: User
et: Kasutaja

en: Roles
et: Rollid

en: Warning message
et: Hoiatus

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
et: Faili suurus %filesize ületab kettamahu limiiti %quota.

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused
