User Disk Quota (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Save
eu: Gorde

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
eu: Fitxategia %filesize tamainakoa da eta zure %quota tamainako kuota gainditzea eragingo luke.

en: Default values
eu: Balio lehenetsiak
