User Disk Quota (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: User
fi: Käyttäjä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
fi: Tiedoston koko on %filesize, mikä ylittää sinulle sallitun käyttörajan %quota.

en: Default values
fi: Oletusarvot
