User Disk Quota (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Save
gl: Gardar

en: User
gl: Usuario/a

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
gl: Este ficheiro ten %filesize polo que excederá a súa cota de disco de %quota.

en: Default values
gl: Valores predeterminados
