User Disk Quota (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Roles
hi: भूमिका

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
hi: इस फाइल का माप %filesize है, जो आपके डिस्क कोटे %quota से अधिक है.

en: Default values
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्यों
