User Disk Quota (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: Roles
hr: Uloge

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
hr: Veličina datoteke je %filesize što će premašiti kvotu na disku za %quota.
