User Disk Quota (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: User
hu: Felhasználó

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
hu: A fájl mérete %filesize, ennek felöltésével túllépné a lemezen rendelkezésre álló kvótát (%quota).

en: Default values
hu: Alapértelmezés szerinti értékek

en: Disk quota
hu: Lemezkvóta
