User Disk Quota (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: Roles
id: Peran

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
id: File sebesar %filesize akan akan melebihi kuota penyimpanan Anda dari %quota.

en: Default values
id: Nilai bawaan
