User Disk Quota (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Save
it: Salva

en: User
it: Utente

en: Roles
it: Ruoli

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
it: Il file è di %filesize, quindi supera la quota disco di %quota.

en: Default values
it: Valori di default
