User Disk Quota (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: Roles
ja: 役割

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
ja: ファイル (%filesize) は、割り当てディスク容量の %quota を超過しています。

en: Default values
ja: デフォルト値
