User Disk Quota (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
km: ​​ឯកសារ​ %filesize ដែលនឹង​​លើស​ពី​ទំហំ​កូតា​ថាស %quota ។
