User Disk Quota (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
ku: قەبارەی پەڕگە بریتیە لە %filesize کە ئەمەش لایداوە لە قەبارەی ڕێپێدراو .
