User Disk Quota (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Default values
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုးများ
