User Disk Quota (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: Roles
oc: Ròtles

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
oc: L'archiu, de %filesize, excedís vòstra cuota de %quota.

en: Default values
oc: Valara per defaut
