User Disk Quota (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Roles
pl: Role

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
pl: Wielkość pliku wynosi %filesize, więc jego zapisanie spowodowałoby przekroczenie limitu %quota.

en: Default values
pl: Wartości domyślne
