User Disk Quota (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Roles
ro: Roluri

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
ro: Fișierul are %filesize ceea ce depășește limita de %quota de pe disc.

en: Default values
ro: Valori implicite
