User Disk Quota (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Save
sl: Shrani

en: User
sl: Uporabnik

en: Roles
sl: Vloge

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
sl: Datoteka ima %filesize in lahko preseže tvojo dovoljeno kvoto na disku %quota.
