User Disk Quota (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi

en: Roles
sq: Rolet

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
sq: Skedari është %filesize, që tejkalon kuotën në disk prej %quota.
