User Disk Quota (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Save
sv: Spara

en: User
sv: Användare

en: Roles
sv: Roller

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
sv: Filen är %filesize vilket skulle överstiga din diskkvot på %quota.

en: Default values
sv: Förvalda värden
