User Disk Quota (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save
te: భద్రపరచు

en: User
te: వాడుకరి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
te: ఈ ఫైలు %filesize ఉంది. మీ డిస్కు కేటాయింపు %quota ను మించిపోతుంది.

en: Default values
te: అప్రమేయ విలువలు
