User Disk Quota (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: User
tr: Kullanıcı

en: Roles
tr: Roller

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
tr: Bu dosyanın boyutu (%filesize) disk kotanızı (%quota) aşıyor.

en: Default values
tr: Varsayılan değerler
