User Disk Quota (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: المستخدم

en: Roles
ar: الأدوار

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
ar: حجم الملف %filesize وهو ما قد يتجاوز حصتك من القرص (%quota).

en: Default values
ar: القيم الافتراضية
