User Disk Quota (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Save
az: Saxla

en: User
az: İstifadəçi

en: Roles
az: Rollar

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
az: Fayl %filesize ki, bu da disk kvotanızın %quota aşacaq.

en: Default values
az: Defolt dəyərlər
