User Disk Quota (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Save
be: Захаваць

en: User
be: Карыстальнік

en: Roles
be: Ролі

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
be: Файл %filesize, які будзе перавышаць ваш ліміт дыска %quota.

en: Default values
be: Прадвызначаная значэнні
