User Disk Quota (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Roles
ca: Rols

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
ca: El fitxer, de %filesize, excedeix la vostra quota de %quota.

en: Default values
ca: Valors predeterminats
