User Disk Quota (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Save
cs: Uložit

en: User
cs: Uživatel

en: Roles
cs: Role

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
cs: Velikost souboru je %filesize, což by vedlo k překročení vaší diskové kvóty %quota.

en: Default values
cs: Výchozí hodnoty

en: Disk quota
cs: Disková kvóta
