User Disk Quota (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto

en: Roles
eo: Roloj

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
eo: La dosiero estas %filesize kiu pli grandas ol via diska kvoto de %quota.

en: Default values
eo: Defaŭltaj valoroj
