User Disk Quota (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
fa: فایل %filesize حجم دارد که از سهمیه دیسک تخصیص داده شده %quota بیشتر است.

en: Default values
fa: مقادیر پیش‌فرض
