User Disk Quota (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Save
he: שמירה

en: User
he: משתמש

en: Roles
he: תפקידים

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
he: הקובץ הוא %filesize שיחרוג מגודל הדיסק המוקצה לך %quota.

en: Default values
he: ערכי ברירת מחדל
