User Disk Quota (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Roles
hy: Դերեր

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
hy: Ֆայլը  %filesize է, որը գերազանցում է ձեր սկավառակի %quota սահմանաչափը.

en: Default values
hy: Լռելյայն արժեքներ
