User Disk Quota (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: Warning message
jv: Welingan

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
jv: Ukuran berkas %filesize ngluwihi disk quota %quota.
