User Disk Quota (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: Roles
lt: Rolės

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lt: Failas yra %filesize, kurį įkėlus bus viršyta disko kvota %quota.

en: Default values
lt: Numatytosios reikšmės
