User Disk Quota (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Save
lv: Saglabāt

en: User
lv: Lietotājs

en: Roles
lv: Lomas

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz diska kvotu %quota.

en: Default values
lv: Noklusējuma vērtības
