User Disk Quota (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: User
nl: Gebruiker

en: Roles
nl: Rollen

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en zal uw disk quota van %quota overschrijden.

en: Default values
nl: Standaardwaarden

en: Disk quota
nl: Schijfquota
