User Disk Quota (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save
pt: Salvar

en: User
pt: Usuário

en: Roles
pt: Papéis

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
pt: O arquivo tem %filesize, que excederia sua quota de disco de %quota.

en: Default values
pt: Valores padrão
