User Disk Quota (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save
pt: Guardar

en: User
pt: Utilizador

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
pt: O ficheiro tem %filesize, o que irá exceder a sua quota de disco (%quota).

en: Default values
pt: Valores predefinidos
