User Disk Quota (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: User
ru: Пользователь

en: Roles
ru: Роли

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
ru: Размер файла - %filesize, что превышает квоту вашего диска в %quota.

en: Default values
ru: Значения по умолчанию

en: Disk quota
ru: Дисковая квота
