User Disk Quota (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
sk: Veľkosť súboru je %filesize, prekročili ste celkovú veľkosť vášho diskového priestoru, ktorá je %quota.

en: Default values
sk: Predvolené hodnoty
