User Disk Quota (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
sr: Фајл је величине %filesize који ће премашити величину диска од %quota.

en: Default values
sr: Подразумеване вредности
