User Disk Quota (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: User
uk: Користувач

en: Roles
uk: Ролі

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
uk: Файл розміром %filesize перевищує квоту %quota місця на диску.

en: Default values
uk: Базові значення

en: Disk quota
uk: Дискова квота
