User Disk Quota (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: User
ur: صارف

en: Roles
ur: رولز

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
ur: فائل کا حجم %filesize ہے جس کے باعث یہ آپ کے مقرر کردہ کوٹے %quota میں نہیں آ سکتی۔

en: Default values
ur: طے شدہ اقدار
