User email verification (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: user
bg: потребител

en: Roles
bg: Роли

en: Username or e-mail address
bg: Потребителско име или имейл адрес

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
bg: Съжаляваме, %name не е разпознато като потребителско име или имейл адрес.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
bg: Допълнителни инструкции бяха изпратени на вашия имейл адрес.
