User email verification (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Roles
cs: Role

en: Username or e-mail address
cs: Uživatelské jméno nebo e-mailová adresa

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
cs: Je nám líto, ale %name není platné uživatelské jméno ani e-mailová adresa.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
cs: Na Váš e-mail byly odeslány další instrukce.
