User email verification (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Username or e-mail address
el: Όνομα λογαριασμού ή διεύθυνση e-mail

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
el: Συγγνώμη, αλλά το %name δεν αναγνωρίζεται ως όνομα χρήστη ή διεύθυνση e-mail.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
el: Περαιτέρω οδηγίες έχουν σταλεί στη διεύθυνση e-mail σας.
