User email verification (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Roles
et: Rollid

en: Username or e-mail address
et: Kasutajanimi või meiliaadress

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
et: Vabandust, %name pole tuttav kasutajanimi ega e-posti aadress.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
et: Edasised juhised saadeti sinu e-mailile.
