User email verification (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Username or e-mail address
fi: Käyttäjätunnus tai sähköpostiosoite

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
fi: Tekstiä %name ei tunnistettu käyttäjätunnukseksi tai sähköpostiosoitteeksi.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
fi: Lisäohjeet on lähetetty sähköpostiosoitteeseesi.
