User email verification (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: Username or e-mail address
jv: Jeneng panganggo utawa alamat e-mail

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
jv: Pangapunten, %name ora diidinaké kanggo jeneng panganggo utawa alamat email.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
jv: Petunjuk sing lengkap uwis dikirim nang alamat e-mail Sampéyan.
